“Plavi” u seriji: KONJUH (Živinice, BiH) – METALOPLASTIKA 22:26

METALOPLASTIKA: Vorkapić 3, Trkulja, Srdanović 3, Došen, Marinović 2, Brajović 2, Puljizović 8, Đukić 2, Mićić, Jezdimirović 4, Mitrović 1, Pisarić 1, Milić, Vladisavljević (4 odbrane), Kljajić (8 odbrana), Bomaštar.

Timskom igrom svih 60 minuta, Metaloplastika je zabeležila petu pobedu u pripremnim utakmicama. Solidno su funkcioisale sve linije tima, iako je kod igrača i dalje primetan umor, što od puta u Živinice, što od tempa treninga koji je stručni štab tek ove nedelje počeo da “obara”. Dobru rolu u prvom poluvremenu imao je novajlija na golu, Stanko Kljajić, dok su napadački dobru formu pokazali Marko Srdanović i Saša Puljizović. Da se odsustvo Nemanje Milovanovića, zbog lakše povrede, ne primeti potrudio se Nikola Jezdimirović sa četiri gola u mreži vicešampiona BiH. Ponovo je trener Jordović ravnomerno raspodelio minutažu svim igračima, a osim Milovanovića, ni Dakić nije igrao na ovom meču zbog laksše povrede. Sledeći susret sa istim protivnikom, Šapčani igraju kao “domaćini” u Hrtkovcima u petak u 18:30.