Rukometni klub “Metaloplastika Elixir”

Lige
Arkus liga, Arkus liga - grupa A, Arkus liga - Play-off, EHF European Cup, Kup prof. dr Branislav Pokrajac, Memorijalni rukometni turnir “Nikola Jevremović Gužva”, NBGD TROPHY, Prijateljska, PRLM "CENTAR", SEHA - Gazprom League, SEHA - Gazprom League GRUPA A, SEHA - Gazprom League GRUPA B, Super rukometna liga, Superkup, Svesrpski kup
Seasons
2018/2019., 2019/2020., 2020/2021, 2021/2022, 2022/2023, 2023/2024
Home
Šabac

Parovi

19:30
Super rukometna liga

Metaloplastika Elixir — Radnički

18:00
Super rukometna liga

Partizan — Metaloplastika Elixir

Rezultati

25 - 28
Super rukometna liga

Crvena zvezda — Metaloplastika Elixir

29 - 29
Super rukometna liga

Metaloplastika Elixir — Vojvodina

28 - 40
Super rukometna liga

Obilić — Metaloplastika Elixir

28 - 30
EHF European Cup

Metaloplastika Elixir — Valur

27 - 26
EHF European Cup

Valur — Metaloplastika Elixir

23 - 38
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

Obilić — Metaloplastika Elixir

38 - 19
Super rukometna liga

Metaloplastika Elixir — Vranje 1957

33 - 31
Prijateljska

Metaloplastika Elixir — Ohrid

21 - 26
Super rukometna liga

Jugović — Metaloplastika Elixir

33 - 28
Super rukometna liga

Metaloplastika Elixir — Dubočica 54

30 - 30
EHF European Cup

BK-46 — Metaloplastika Elixir

24 - 34
Super rukometna liga

Proleter — Metaloplastika Elixir

31 - 29
EHF European Cup

Metaloplastika Elixir — BK-46

31 - 26
Super rukometna liga

Metaloplastika Elixir — Dinamo

29 - 34
Super rukometna liga

Ub — Metaloplastika Elixir

35 - 30
Super rukometna liga

Metaloplastika Elixir — Partizan

29 - 35
Super rukometna liga

Radnički — Metaloplastika Elixir

33 - 18
Super rukometna liga

Metaloplastika Elixir — Crvena zvezdama

27 - 23
Super rukometna liga

Vojvodina — Metaloplastika Elixir

41 - 31
Super rukometna liga

Metaloplastika Elixir — Obilić

23 - 36
Super rukometna liga

Vranje 1957 — Metaloplastika Elixir

34 - 18
Super rukometna liga

Metaloplastika Elixir — Jugović

25 - 30
Super rukometna liga

Dubočica 54 — Metaloplastika Elixir

38 - 26
Super rukometna liga

Metaloplastika Elixir — Proleter

32 - 35
Arkus liga - Play-off

Dinamo — Metaloplastika Elixir

34 - 28
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika Elixir — Dinamo

26 - 27
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika Elixir — Partizan

29 - 24
Arkus liga - Play-off

Partizan — Metaloplastika Elixir

25 - 27
Arkus liga

Metaloplastika Elixir — Vojvodina

28 - 27
Arkus liga

Jugović — Metaloplastika Elixir

44 - 29
Arkus liga

Metaloplastika Elixir — Topličanin

25 - 28
Arkus liga

Radnički — Metaloplastika Elixir

26 - 27
Arkus liga

Metaloplastika Elixir — Dubočica 54

21 - 26
Arkus liga

Dinamo — Metaloplastika Elixir

37 - 28
Arkus liga

Metaloplastika Elixir — Crvena Zvezda

25 - 40
Arkus liga

Obilić — Metaloplastika Elixir

22 - 30
Arkus liga

Metaloplastika Elixir — Partizan

25 - 31
Arkus liga

Kikinda Grindex — Metaloplastika Elixir

30 - 31
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

Metaloplastika Elixir — Partizan

30 - 17
Arkus liga

Metaloplastika Elixir — Šamot 65

28 - 32
Arkus liga

Proleter — Metaloplastika Elixir

30 - 29
Arkus liga

Metaloplastika Elixir — Rudar

32 - 35
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

Crvena Zvezda — Metaloplastika Elixir

34 - 29
Svesrpski kup

Vojvodina — Metaloplastika Elixir

28 - 27
Arkus liga

Vojvodina — Metaloplastika Elixir

35 - 23
Arkus liga

Metaloplastika Elixir — Jugović

29 - 29
Arkus liga

Topličanin — Metaloplastika Elixir

31 - 28
Arkus liga

Metaloplastika Elixir — Radnički

22 - 26
Arkus liga

Dubočica 54 — Metaloplastika Elixir

32 - 32
Arkus liga

Metaloplastika Elixir — Dinamo

28 - 30
Arkus liga

Crvena Zvezda — Metaloplastika Elixir

38 - 36
Arkus liga

Metaloplastika Elixir — Obilić

31 - 36
Arkus liga

Partizan — Metaloplastika Elixir

43 - 31
Arkus liga

Metaloplastika Elixir — Kikinda Grindex

24 - 33
Arkus liga

Šamot 65 — Metaloplastika Elixir

32 - 27
Arkus liga

Metaloplastika Elixir — Proleter

30 - 38
Arkus liga

Rudar — Metaloplastika Elixir

28 - 29
Superkup

Vojvodina — Metaloplastika Elixir

28 - 24
Arkus liga - Play-off

Radnički — Metaloplastika

35 - 29
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika — Šamot 65

39 - 33
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika — Rudar

30 - 31
Arkus liga - Play-off

Partizan — Metaloplastika

30 - 37
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika — Vojvodina

28 - 27
Arkus liga - Play-off

Dinamo — Metaloplastika

33 - 32
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika — Dubočica 54

39 - 32
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika — Dinamo

28 - 29
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

Vojvodina — Metaloplastika

24 - 30
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

Dubočica 54 — Metaloplastika

23 - 23
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika — Radnički

30 - 34
Arkus liga - Play-off

Šamot 65 — Metaloplastika

32 - 33
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

Dinamo — Metaloplastika

31 - 34
Arkus liga - Play-off

Rudar — Metaloplastika

25 - 29
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika — Partizan

33 - 26
Arkus liga - Play-off

Vojvodina — Metaloplastika

24 - 24
Arkus liga - Play-off

Dubočica 54 — Metaloplastika

Otkazano
Svesrpski kup

Borac — Metaloplastika

26 - 32
Svesrpski kup

Metaloplastika — Vojvodina

33 - 30
Arkus liga - grupa A

Metaloplastika — Obilić

26 - 26
Arkus liga - grupa A

Metaloplastika — Radnički

30 - 34
Arkus liga - grupa A

Dinamo — Metaloplastika

32 - 33
Arkus liga - grupa A

Jugović — Metaloplastika

20 - 22
Arkus liga - grupa A

Metaloplastika — Vojvodina

28 - 34
Arkus liga - grupa A

Crvena Zvezda — Metaloplastika

20 - 32
Arkus liga - grupa A

Obilić — Metaloplastika

35 - 29
Arkus liga - grupa A

Radnički 1964 — Metaloplastika

29 - 21
Arkus liga - grupa A

Metaloplastika — Dinamo

31 - 26
Arkus liga - grupa A

Metaloplastika — Jugović

32 - 26
Arkus liga - grupa A

Vojvodina — Metaloplastika

30 - 23
Arkus liga - grupa A

Metaloplastika — Crvena Zvezda

30 - 34
EHF European Cup

Metaloplastika — ALINGSÅS HK

29 - 23
EHF European Cup

ALINGSÅS HK — Metaloplastika

Otkazano
Prijateljska

Metaloplastika — Smederevo

35 - 30
Memorijalni rukometni turnir “Nikola Jevremović Gužva”

Metaloplastika — Crvena Zvezda

17 - 30
Memorijalni rukometni turnir “Nikola Jevremović Gužva”

Metalac — Metaloplastika

37 - 35
NBGD TROPHY

Metaloplastika — Obilić

27 - 27
NBGD TROPHY

Partizan — Metaloplastika

33 - 34
NBGD TROPHY

Metaloplastika — Dinamo

34 - 23
Prijateljska

Metaloplastika — Gradačac

39 - 16
Prijateljska

Pick Szeged — Metaloplastika

30 - 16
Prijateljska

Constanța — Metaloplastika