6 Pisarić Đorđe

#
6
Име
Pisarić Đorđe
Nacionalnost
srb Србија
Место
Srednji bek
Visina
197
Težina
94
Trenutni tim
Metaloplastika
Leagues
Arkus liga - grupa B, Arkus liga - Play-off, EHF Cup, Kup prof. dr Branislav Pokrajac, SEHA - Gazprom League, SEHA - Gazprom League GRUPA B, Svesrpski kup
Seasons
2020/2021, 2018/2019., 2019/2020.
Rođendan
25.06.1999
Godine
21

Arkus liga - grupa B

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
2020/2021Metaloplastika2178
Укупно-2178

Arkus liga - Play-off

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
Укупно-

EHF Cup

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
2019/2020.Metaloplastika804
Укупно-804

Kup prof. dr Branislav Pokrajac

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
2019/2020.Metaloplastika202
Укупно-202

SEHA - Gazprom League

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
2019/2020.Metaloplastika202
Укупно-202

SEHA - Gazprom League GRUPA B

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
2019/2020.Metaloplastika19112
Укупно-19112

Svesrpski kup

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
2018/2019.Metaloplastika202
Укупно-202

Ukupno u klubu

SezonaGolovaIsključenjaOdigrano
2020/20212178
2018/2019.19012
2019/2020.29118
Укупно69838

Rezultati

34 - 33
Arkus liga - grupa B

Železničar 1949 — Metaloplastika

21 - 23
Arkus liga - grupa B

Radnički 1964 - Metaloplastika

19 - 24
Arkus liga - grupa B

Crvena zvezda - Metaloplastika

31 - 26
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Obilić

27 - 32
Arkus liga - grupa B

Šamot 65 - Metaloplastika

32 - 30
Arkus liga - grupa B

Novi Pazar — Metaloplastika

27 - 27
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Železničar 1949

29 - 27
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Radnički 1964

21 - 27
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

Metaloplastika — Vojvodina

24 - 29
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

SU Radnički 1964 — Metaloplastika

26 - 24
SEHA - Gazprom League

Vojvodina — Metaloplastika

24 - 25
SEHA - Gazprom League

Metaloplastika — Vojvodina

15 - 31
Svesrpski kup

Slavija — Metaloplastika

24 - 31
Svesrpski kup

Metaloplastika — Vojvodina

30 - 26
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Metaloplastika — Telekom Veszprem

32 - 21
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Meshkov Brest — Metaloplastika

27 - 26
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Metaloplastika — Eurofarm Rabotnik

36 - 29
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Telekom Veszprem — Metaloplastika

27 - 23
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Metaloplastika — Spartak Moscow

30 - 25
SEHA - Gazprom League GRUPA B

PPD Zagreb — Metaloplastika

36 - 32
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Spartak Moscow — Metaloplastika

32 - 29
EHF Cup

Gorenje — Metaloplastika

24 - 32
EHF Cup

Metaloplastika — Gorenje

35 - 33
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Metaloplastika — Meshkov Brest

32 - 21
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Eurofarm Rabotnik — Metaloplastika

25 - 28
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Metaloplastika — PPD Zagreb

24 - 24
EHF Cup

Metaloplastika — Beşiktaş Aygaz

25 - 25
EHF Cup

Besiktas Aygaz — Metaloplastika

28 - 28
SRLS Play-off

Vojvodina vs Metaloplastika

38 - 28
SRLS Play-off

Metaloplastika vs Novi Pazar

36 - 27
SRLS Play-off

Dinamo vs Metaloplastika

32 - 26
SRLS Play-off

Metaloplastika vs Partizan

24 - 22
SRLS Play-off

Metaloplastika vs Železničar 1949

29 - 36
SRLS Play-off

Metaloplastika vs Vojvodina

24 - 29
SRLS Play-off

Novi Pazar vs Metaloplastika

34 - 31
SRLS Play-off

Metaloplastika vs Dinamo

25 - 33
SRLS Play-off

Partizan vs Metaloplastika

36 - 35
SRLS Play-off

Železničar 1949 vs Metaloplastika