2 Dodić Mateja

#
2
Name
Dodić Mateja
Nacionalnost
srb Serbia
Position
Desno krilo
Visina
188
Težina
82
Trenutni tim
Metaloplastika
Leagues
Arkus liga - grupa B, Arkus liga - Play-off, EHF Cup, Kup prof. dr Branislav Pokrajac, SEHA - Gazprom League, SEHA - Gazprom League GRUPA A, Svesrpski kup
Seasons
2020/2021, 2019/2020.
Rođendan
14.04.2003
Godine
18

Arkus liga - grupa B

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
2020/2021Metaloplastika17014
Total-17014

Arkus liga - Play-off

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
Total-

EHF Cup

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
2019/2020.Metaloplastika001
Total-001

Kup prof. dr Branislav Pokrajac

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
2019/2020.Metaloplastika001
Total-001

SEHA - Gazprom League

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
2019/2020.Metaloplastika002
Total-002

SEHA - Gazprom League GRUPA A

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
Total-

Svesrpski kup

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
Total-

Ukupno u klubu

SezonaGolovaIsključenjaOdigrano
2020/202147231
2019/2020.8011
Total55242

Rezultati

32 - 24
Arkus liga - Play-off

Partizan — Metaloplastika

27 - 24
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika — Radnički 1964

19 - 17
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

Vojvodina — Metaloplastika

29 - 32
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

Železničar — Metaloplastika

20 - 26
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika — Vojvodina

36 - 27
Arkus liga - Play-off

Železničar 1949 — Metaloplastika

31 - 33
SEHA - Gazprom League GRUPA A

Metaloplastika — Tatran Presov

34 - 27
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika — Dinamo

27 - 34
SEHA - Gazprom League GRUPA A

Metaloplastika — Eurofarm Pelister

29 - 35
Arkus liga - Play-off

Dubočica 54 — Metaloplastika

28 - 35
Arkus liga - Play-off

Rudar — Metaloplastika

27 - 26
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika — Partizan

30 - 35
SEHA - Gazprom League GRUPA A

Metaloplastika — PPD Zagreb

23 - 32
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

Rudar — Metaloplastika

30 - 31
Arkus liga - Play-off

Radnički 1964 — Metaloplastika

29 - 31
SEHA - Gazprom League GRUPA A

Tatran Presov — Metaloplastika

34 - 29
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Crvena Zvezda

30 - 37
Arkus liga - grupa B

Obilić — Metaloplastika

37 - 28
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Šamot 65

30 - 26
SEHA - Gazprom League GRUPA A

Eurofarm Pelister — Metaloplastika

37 - 23
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Novi Pazar

25 - 33
Arkus liga - grupa B

Rudar — Metaloplastika

34 - 33
Arkus liga - grupa B

Železničar 1949 — Metaloplastika

21 - 23
Arkus liga - grupa B

Radnički 1964 - Metaloplastika

19 - 24
Arkus liga - grupa B

Crvena zvezda - Metaloplastika

31 - 26
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Obilić

27 - 32
Arkus liga - grupa B

Šamot 65 - Metaloplastika

26 - 27
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Rudar

32 - 30
Arkus liga - grupa B

Novi Pazar — Metaloplastika

27 - 27
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Železničar 1949

29 - 27
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Radnički 1964

21 - 27
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

Metaloplastika — Vojvodina

26 - 24
SEHA - Gazprom League

Vojvodina — Metaloplastika

24 - 25
SEHA - Gazprom League

Metaloplastika — Vojvodina

15 - 31
Svesrpski kup

Slavija — Metaloplastika

24 - 31
Svesrpski kup

Metaloplastika — Vojvodina

30 - 26
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Metaloplastika — Telekom Veszprem

32 - 21
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Meshkov Brest — Metaloplastika

27 - 26
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Metaloplastika — Eurofarm Rabotnik

36 - 29
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Telekom Veszprem — Metaloplastika

27 - 23
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Metaloplastika — Spartak Moscow

30 - 25
SEHA - Gazprom League GRUPA B

PPD Zagreb — Metaloplastika

35 - 33
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Metaloplastika — Meshkov Brest

24 - 24
EHF Cup

Metaloplastika — Beşiktaş Aygaz