22 Todorović Uroš

#
22
Name
Todorović Uroš
Nacionalnost
srb Serbia
Position
Desni bek
Visina
188
Težina
90
Trenutni tim
Metaloplastika
Leagues
Arkus liga - grupa B, Arkus liga - Play-off, EHF Cup, Kup prof. dr Branislav Pokrajac, SEHA - Gazprom League, SEHA - Gazprom League GRUPA B, SEHA - Gazprom League GRUPA A, Svesrpski kup
Seasons
2020/2021, 2019/2020.
Rođendan
04.09.1999
Godine
21

Arkus liga - grupa B

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
2020/2021Metaloplastika28614
Total-28614

Arkus liga - Play-off

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
2020/2021Metaloplastika2658
Total-2658

EHF Cup

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
2019/2020.Metaloplastika504
Total-504

Kup prof. dr Branislav Pokrajac

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
2020/2021Metaloplastika203
2019/2020.Metaloplastika302
Total-505

SEHA - Gazprom League

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
2020/2021Metaloplastika000
2019/2020.Metaloplastika402
Total-402

SEHA - Gazprom League GRUPA A

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
2020/2021Metaloplastika1305
Total-1305

SEHA - Gazprom League GRUPA B

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
Total-

Svesrpski kup

SezonaTimGolovaIsključenjaOdigrano
Total-

Ukupno u klubu

SezonaGolovaIsključenjaOdigrano
2020/2021691130
2019/2020.16117
Total851247

Rezultati

27 - 24
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika — Radnički 1964

19 - 17
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

Vojvodina — Metaloplastika

29 - 32
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

Železničar — Metaloplastika

20 - 26
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika — Vojvodina

36 - 27
Arkus liga - Play-off

Železničar 1949 — Metaloplastika

31 - 33
SEHA - Gazprom League GRUPA A

Metaloplastika — Tatran Presov

34 - 27
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika — Dinamo

27 - 34
SEHA - Gazprom League GRUPA A

Metaloplastika — Eurofarm Pelister

29 - 35
Arkus liga - Play-off

Dubočica 54 — Metaloplastika

28 - 35
Arkus liga - Play-off

Rudar — Metaloplastika

27 - 26
Arkus liga - Play-off

Metaloplastika — Partizan

30 - 35
SEHA - Gazprom League GRUPA A

Metaloplastika — PPD Zagreb

23 - 32
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

Rudar — Metaloplastika

30 - 31
Arkus liga - Play-off

Radnički 1964 — Metaloplastika

29 - 31
SEHA - Gazprom League GRUPA A

Tatran Presov — Metaloplastika

34 - 29
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Crvena Zvezda

30 - 37
Arkus liga - grupa B

Obilić — Metaloplastika

37 - 28
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Šamot 65

30 - 26
SEHA - Gazprom League GRUPA A

Eurofarm Pelister — Metaloplastika

37 - 23
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Novi Pazar

25 - 33
Arkus liga - grupa B

Rudar — Metaloplastika

34 - 33
Arkus liga - grupa B

Železničar 1949 — Metaloplastika

21 - 23
Arkus liga - grupa B

Radnički 1964 - Metaloplastika

19 - 24
Arkus liga - grupa B

Crvena zvezda - Metaloplastika

31 - 26
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Obilić

27 - 32
Arkus liga - grupa B

Šamot 65 - Metaloplastika

26 - 27
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Rudar

32 - 30
Arkus liga - grupa B

Novi Pazar — Metaloplastika

27 - 27
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Železničar 1949

29 - 27
Arkus liga - grupa B

Metaloplastika — Radnički 1964

21 - 27
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

Metaloplastika — Vojvodina

24 - 29
Kup prof. dr Branislav Pokrajac

SU Radnički 1964 — Metaloplastika

26 - 24
SEHA - Gazprom League

Vojvodina — Metaloplastika

24 - 25
SEHA - Gazprom League

Metaloplastika — Vojvodina

15 - 31
Svesrpski kup

Slavija — Metaloplastika

24 - 31
Svesrpski kup

Metaloplastika — Vojvodina

30 - 26
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Metaloplastika — Telekom Veszprem

32 - 21
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Meshkov Brest — Metaloplastika

27 - 26
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Metaloplastika — Eurofarm Rabotnik

36 - 29
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Telekom Veszprem — Metaloplastika

27 - 23
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Metaloplastika — Spartak Moscow

30 - 25
SEHA - Gazprom League GRUPA B

PPD Zagreb — Metaloplastika

36 - 32
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Spartak Moscow — Metaloplastika

32 - 29
EHF Cup

Gorenje — Metaloplastika

24 - 32
EHF Cup

Metaloplastika — Gorenje

32 - 21
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Eurofarm Rabotnik — Metaloplastika

25 - 28
SEHA - Gazprom League GRUPA B

Metaloplastika — PPD Zagreb

24 - 24
EHF Cup

Metaloplastika — Beşiktaş Aygaz

25 - 25
EHF Cup

Besiktas Aygaz — Metaloplastika

28 - 28

Vojvodina vs Metaloplastika

38 - 28

Metaloplastika vs Novi Pazar

36 - 27

Dinamo vs Metaloplastika

32 - 26

Metaloplastika vs Partizan

24 - 22

Metaloplastika vs Železničar 1949

29 - 36

Metaloplastika vs Vojvodina

24 - 29

Novi Pazar vs Metaloplastika

34 - 31

Metaloplastika vs Dinamo

25 - 33

Partizan vs Metaloplastika

36 - 35

Železničar 1949 vs Metaloplastika