Prvi meč bez pobednika, plavi mogli i do pobede

Bešiktaš Aygaz ugostio je u prvom kolu  EHF Kupa našu Metaloplastiku.

Turski grad Istanbul, bio je domaćin prvog kola  EHF kupa između Bešiktaš Aygaz i  RK Metaloplastike.

METALOPLASTIKA:  Trifunovic, Pisaric  2, Babic A. 5, Dosen, Čagalj 1, Bomastar, Jandric, Micic , Maticic  6, Todorovic, Gojkovic  1, Petrovic, Milic 2, Kljajic  6, Trkulja, Babic  D. 2

Izjednačena utakmica mogla se videti tokom prvog poluvremena. Igralo se gol za gol, Vodio je Bešiktaš a plavi stizali da bi u 26. minutu imali gol prednosti. Vodili si Šapčani 10:9 ali ipak se na odmor otišlo nerešenim rezultatom  11:11.
Slična slika je se mogla videti i u drugom poluvremenu samo su se uloge promenile. Vodili su naši momci veći deo drugog dela utakmice sa dva gola razlike ali su domaći uspeli utakmicu da odvedu i neizvesnu završnicu.
Na kraju možda i rezultat koji najviše oslikava ceo meč. Bez pobednika u Istanbulu 25:25.

Revanš utakmica, u skladu sa dogovorom oba tima, igra se sutra (subota 31. avgusta) ponovo u Istanbulu sa početkom u 16.00 časova.