RK Metaloplastika 2 – TIM 2020/2021

17 FILIP PAVKOVIĆ

Pozicija: Golman
Rođen: 28. Septembar 2002.

18 DAMJAN MARJANOVIĆ

Pozicija: Golman
Rođen: 8. Oktobar 2005.

19 NIKOLA LAZIĆ

Pozicija: Golman
Rođen: 29. Septembar 2004.

4 MILOŠ TRIFUNOVIĆ

Pozicija: Levi bek
Rođen: 2. Februar 2003.

5 LAZAR PAVLOVIĆ

Pozicija: Levi bek
Rođen: 8. Februar 2004.

6 LUKA KARIĆ

Pozicija: Levi bek
Rođen: 6. Maj 2005.

22 VeLJKO ŽAKIĆ

Pozicija: Levi bek
Rođen: xx. Xxxxx xxxx.

23 UROŠ IVANKOVIĆ

Pozicija: Levi bek
Rođen: 22. Jul 2005.

7 IVAN RADOJČIĆ

Pozicija: Srednji bek
Rođen: 26. Mart 2002.

8 Nikola Ćosić

Pozicija: Srednji bek
Rođen: 7. Novembar 2004.

9 VUKAŠIN ANTONIJEVIĆ

Pozicija: Srednji bek
Rođen: 10. Mart 2004.

24 MATIJA PUZIĆ

Pozicija: Srednji bek
Rođen: 28. Avgust 2005.

10 BRANA MIRKOVIĆ

Pozicija: Desni bek
Rođen: 5. Maj 2004.

25 Đorđe Grujić

Pozicija: Desni bek
Rođen: 26. April 2005.

1 Filip Milovanović

Pozicija: Levo krilo
Rođen: 10. Jun 2004.

2 Nikola Mitrović

Pozicija: Levo krilo
Rođen: 19. Januar 2003.

3 Vukašin Puretić

Pozicija: Levo krilo
Rođen: 28. Avgust 2004.

20 Igor Ivanović

Pozicija: Levo krilo
Rođen: 2. Septembar 2005.

21 Aleksa Bukorac

Pozicija: Levo krilo
Rođen: 1. Decembar 2005.

28 Dragan Stanarčić

Pozicija: Levo krilo
Rođen: 7. Oktobar 2001.

15 Nenad Cvijanović (K)

Pozicija: Pivot
Rođen: 28. Jun 1997.

13 Dušan Dukić

Pozicija: Pivot
Rođen: 5. Januar 2004.

14 Vuk Simić

Pozicija: Pivot
Rođen: 30. Maj 2003.

16 Stefan Vasić

Pozicija: Pivot
Rođen: xx. Xxxxxx xxxx.

27 Stefan Spasojević

Pozicija: Pivot
Rođen: 2. Decembar 2005.

11 Aleksa Panović

Pozicija: Desno krilo
Rođen: 15. Oktobar 2004.

12 Strahinja Novaković

Pozicija: Desno krilo
Rođen: 27. Februar 2004.

26 Uroš Blagojević

Pozicija: Desno krilo
Rođen: 4. Maj 2005.

Miodrag Kažić
trener

Rođen: 22. Jul 1977.

Željko Jokić
Stručni saradnik

Rođen: 19. Februar 1971.

Bojan Nikolajević
Stručni saradnik

Rođen: 23. Decembar 1983.

Miloš Mitrović
Stručni saradnik

Rođen: 13. Avgust 1985.

Milan Lacković
Fizioterapeut

Rođen: 23. Januar 1992.

Slaviša Stojinović
Direktor kluba

Rođen: 5. Jul 1979.