Poznat raspored plavih za narednu sezonu

U prostorijama Rukometnog saveza Srbije, uz direktan prenos na Arena Premium 1, danas su izvučeni takmičarski brojevi za sezonu 2022/23, a samim tim poznat je i raspored svih mečeva kompletnog prvog dela ARKUS lige. Metaloplastiku u prvom kolu čeka gostvanje ekipi Rudara iz Kostolca, dok će poslednje kolo odigrati pred svojom publikom protiv aktuelnog šampiona ekipe Vojvodine.
Pored izvalačenja takmičarskih brojeva danas je u prostorijama Rukometnog saveza Srbije (RSS) danas je potpisan ugovor o saradnji između RSS i Arena Channels Group (ACG), prema kojem će regionalni lider među sportskim kanalima u svoj bogat televizijski sadržaj uvrstiti i mečeve ARKUS lige. U predstojećoj sezoni, svakog vikenda moći ćete da pratite uživo bar jednu utakmicu ARKUS lige na Areninim kanalima, a  sporazum podrazumeva prava na prenose svih utakmica pod okriljem Rukometnog saveza Srbije do 2025. godine.
Prvo kolo na programu je 17/18. septembar.

Raspored plavih za sezonu 2022/2023

kolo/datumdomaćingostrezultat
1. kolo
17/18. 9.

Rudar

Metaloplastika
2. kolo
24/25. 9.

Metaloplastika

Proleter
3. kolo
1/2. 10.

Šamot

Metaloplastika
4. kolo
8/9. 10.

Metaloplastika

Kikinda
5. kolo
22/23. 10.

Partizan

Metaloplastika
6. kolo
29/30. 10.

Metaloplastika

Obilić
7. kolo
5/6. 11.

C. Zvezda

Metaloplastika
8. kolo
12/13. 11.

Metaloplastika

Dinamo
9. kolo
19/20. 11.

Dubočica

Metaloplastika
10. kolo
26/27. 11.

Metaloplastika

Radnički
11. kolo
3/4. 12.

Topličanin

Metaloplastika
12. kolo
10/11. 12.

Metaloplastika

Jugović
13. kolo
17/18. 12.

Vojvodina

Metaloplastika
14. kolo
4/5. 2.

Metaloplastika

Rudar
15. kolo
11/12. 2.

Proleter

Metaloplastika
16. kolo
18/19. 2.

Metaloplastika

Šamot
17. kolo
25/26. 2.

Kikinda

Metaloplastika
18. kolo
4/5. 3.

Metaloplastika

Partizan
19. kolo
15. 3.

Obilić

Metaloplastika
20. kolo
18/19. 3.

Metaloplastika

C. Zvezda
21. kolo
25/26. 3.

Dinamo

Metaloplastika
22. kolo
(1/2. 4.

Metaloplastika

Dubočica
23. kolo
8/9. 4.

Radnički

Metaloplastika
24. kolo
18. 4.

Metaloplastika

Topličanin
25. kolo
22/23. 4.

Jugović

Metaloplastika
26. kolo
3. 5.

Metaloplastika

Vojvodina

 

Start a Conversation

Your email address will not be published.